O nás

BÁRTEK ROZHLASY S.R.O.

Vítáme vás na stránkách firmy Bártek rozhlasy s. r. o.

 

Již řadu let se zabýváme kompletními systémy ozvuční měst, obcí, škol, hal a jiných prostor statickými, ale i přenosnými ozvučovacími systémy. Ozvučení realizujeme jednak přes klasické kabelového vedení (100V systém), tak i pomocí bezdrátového přenosu zvuku (bezdrátový rozhlas SARAH). Naše firma dále nabízí širokou škálu radarů pro měření rychlosti, systémy jednotného času a zvonění, světelné a informační tabule, nově i kamerové systémy a osvětlení obcí.

 

Jako první v České republice jsme začali s bezdrátovým ozvučením obcí obecními rozhlasy, díky tomu jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností,které činí náš rozhlas jedinečným na trhu. Často náročné požadavky našich zákazníků nás motivovaly k důmyslnějším řešení a vývoji bezdrátového rozhlasu, vyvinuli jsme pro vás bezkonkurenční profesionální ozvučovací systém.

 

Získali jsme důvěru již mnoha našich zákazníků zejména pro kvalitu, přijatelné ceny, dodržení termínů a cenových nabídek. Přidejte se k nim! Máte-li zájem, neváhejte a kontaktujte nás. Podrobně s Vámi probereme stav vašich zařízení, možnost doplnění či rekonstrukci. Navrhneme Vám nejvýhodnější řešení realizace– to vše ZDARMA.