Úsekové měření a silniční rychloměry pro města a obce

Nabízíme ke koupi i k pronájmu řešení úsekového měření rychlosti projíždějících vozidel v obcích a městech, kde je potřeba dosáhnout zklidnění dopravy.

Nejvýznamnějším problémem v obcích bývá obvykle nedodržování maximální povolení rychlosti, kterému se lze účinně bránit použitím certifikovaných silničních rychloměrů umožňujících pokutování nezodpovědných řidičů.

S ohledem na konkrétní podmínky řešené lokality lze k instalaci doporučit následující možnosti:

  • Měření okamžité rychlosti. Měření rychlosti v konkrétním řezu komunikace je tradiční přístup k měření rychlosti. Obvykle se používá tam, kde nelze – vzhledem k místním podmínkám – aplikovat měření úsekové rychlosti nebo tam, kde je kladen velký důraz na zklidnění konkrétního místa komunikace.
  • Měření úsekové rychlosti. V tomto případě musí řidič dodržovat předepsanou rychlost v celém měřeném úseku, což má vynikající preventivní účinky. Délka úseku bývá typicky 100ky metrů, přičemž systém umožňuje zvolit délku úseku v rozsahu 100 m až 10 km.

Jak probíhá instalace rychloměrů?

  • Zařízení se instaluje v daných nebezpečných úsecích pevně na sloupy veřejného osvětlení, světelná signalizační zařízení nebo jiné vhodné konstrukce. Ve většině případů nejsou nutné žádné stavební úpravy (stavební povolení)
  • V denním režimu může zařízení využívat energii z baterií
  • Přestupky lze přenášet do místa zpracování (Městská policie) i bezdrátově

Další možnosti rozšíření zařízení

  • Kamery lze sdílet s dalšími aplikacemi, jako jsou např. dokumentace jízdy na červenou, dokumentace jízdy v protisměru, měření dojezdových dob, směrový průzkum vozidel apod.
  • Pátrání po odcizených vozidlech – on-line kontrola registračních značek vozidel v rámci databáze odcizených vozidel (PČR).

MÁTE ZÁJEM O PRONÁJEM ČI KOUPI MĚŘÍCÍCH SYSTÉMŮ? POŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU!

Bártek Rozhlasy s.r.o.

SÍDLO SPOLEČNOSTI:
Bártek rozhlasy, s.r.o.
Vyšehradská 1349/2
Nové Město
128 00 Praha 2

+420 721 913 503
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PROVOZOVNA:
Bártek rozhlasy, s.r.o.
Podlesí 12
757 01 Valašské Meziříčí

VÍCE O FIRMĚ:
Kariéra