Reference

Máme za sebou už stovky realizací. Rádi Vám zašleme konkrétní realizaci z Vašeho okolí na vyžádání.

Reakce našich zákazníků

Horky (okres Svitavy)

Jako neuvolněný starosta malé obce Horky, ve které Vaše společnost v minulých dnech prováděla instalaci bezdrátového rozhlasu Vám musím poděkovat za rychlou a kvalitní práci vašich pracovníků.
Byl jsem velice mile překvapen jejich samostatností, rychlostí a precizností, s jakou si poradili při demontáži starých rozvodů a montáži nového zařízení.
Toto není jen můj subjektivní názor, ale je to názor našich občanů, kteří práci sledovali.

Sloupno

Vážený pane jednateli, dovoluji se na Vás zdvořile obrátit ve věci realizace kamerového systému pro naši obec, který provedla právě Vaše firma a vyslovit alespoň touto formou poděkování za korektní a bezvadnou spolupráci, počínaje poptávkou a konče samotnou realizací díla.
S naší obcí (resp.se mnou) komunikoval pracovní tým ve složení Jan Pavloušek, Andrea Hořanská, Radek Šimčík a Michal Bártek a všichni zaslouží pochvalu za vstřícný přístup, dokonalou profesionalitu, evidentní znalost oboru i milé vystupování.
O tuto vysoce pozitivní zkušenost jsme kdykoliv připravení se podělit s Vašimi potenciálními obchodními partery či zákazníky a v případě, že naše obec bude investovat v oboru Vaší činnosti, rádi opět využijeme Vašich kvalitních služeb.

Kladruby nad Labem

Obec Kladruby n. L. je s firmou Bártek Rozhlasy s.r.o. velmi spokojena - jednak s radary a také s veřejným osvětlením.
V průběhu posledních dvou let jsme nechali vyměnit staré veřejné osvětlení v Bílých Vchýnicích.
Občané si v loňském roce přáli, abychom svítili celou noc a nevypínali světla mezi 23. až 4. hodinou. Díky výměně světel se i přes celonoční svícení spotřeba el. proudu nezvýšila a významně klesla. Takže jsou všichni spokojeni. Velice děkujeme.

Mikroregion Frýdlantsko

Společnost Bártek Rozhlasy s. r.o. realizovala v roce 2014 projekt „Protipovodňová opatření pro obce mikroregionu Frýdlantsko“ – vybudování varovného a vyrozumívacího systému a lokálního výstražného systému pro 18 obcí Dobrovolného svazku obcí Mikroregion Frýdlantsko.

Práce prováděné touto společností byly předány v dobré kvalitě a dohodnutých termínech. Společnost doporučujeme.

Žádost o reference v okolí

Bártek Rozhlasy s.r.o.

SÍDLO SPOLEČNOSTI:
Bártek rozhlasy, s.r.o.
Vyšehradská 1349/2
Nové Město
128 00 Praha 2

+420 721 913 503
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PROVOZOVNA:
Bártek rozhlasy, s.r.o.
Podlesí 12
757 01 Valašské Meziříčí

VÍCE O FIRMĚ:
Kariéra